АСДУ офісного комплексу OПТІМА Плаза
Офісний комплекс класу «А» з вбудованим паркінгом у Львові, за адресою: вулиця Наукова 7Д, відповідає усім європейським вимогам до офісних центрів. Будівля зведена за авторським проектом. Цей сучасний офісний комплекс - ідеальне місце для компаній, які дбають про своїх працівників і намагаються створити комфортні умови для ефективної роботи.

Співробітники компанії Інтелдом завершили роботи та запуск в експлуатацію Автоматизованої системи диспетчерського контролю та управління (АСДУ) інженерними системами сучасного офісного комплексу класа А в м. Львів.

АСДУ комплекса об'єднує на єдиному диспетчерському центрі будівлі обладнання всіх інженерних систем життєзабезпечення: теплопостачання, водопостачання, холодопостачання, вентиляції, кондиціювання кожного приміщення, електропостачання, освітлення, контроль за протіканням води, та облік енергоресурсів.  

ОПТІМА Плаза - єдиний в Україні офісний комплекс, який отримав попередню сертифікацію за системою зеленого будівництва BREEAM In-Use International. Міжнародна сертифікація підтверджує, що будівля відповідає усім сучасним вимогам по енерго- та ресурсоефективності.