Багатофункціональний комплекс ГУЛЛІВЕР
До складу багатофункціонального комплексу Gulliver входить 35-поверховий бізнес-центр та Торгово-розважальний центр, які розташовані в центрі Києва на Спортивній площі в Печерському районі.

Назва бізнес-центру – Gulliver – повністю відповідає його розмірам. Будівля спрямувала догори на 161 метр. Бізнес-центр повністю відповідає всім міжнародним критеріям, передбаченим для офісних центрів класу А. Ці вимоги відносяться як до будівельних матеріалів, інженерному обладнанню, так і до інтер'єрів.

Торгово-розважальний центр Gulliver став ексклюзивным у всіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоши, дизайну та набору різноманітних послуг.

На великій території торгово-розважального центру з першого по четвертий поверх розмістилися 130 магазинів різних профілів: Модного, класичного та молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та дому, подарунків та аксесуарів.

На п'ятому та шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з окремими VIP-зонами, баром та караоке, ресторани, дитяча ігрова зона.

На сьомому та восьмому поверхах розміщено кінотеатр на 6 залів з власним рестораном та кафе.

На самому верху з фітнес-клубу з 25-метровим басейном відкривається панорамний вид на Київ.

На підземних поверхах розмістився супермаркет площею більше 8000 м2, під яким розташовані три поверхи підземного паркінгу на 450 місць.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, управління інженерним обладнанням)

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система холодопостачання;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система електропостачання 10 и 0,4 кВ (в том числі гарантованого);

·       Система освітлення;

·       Система антиобледеніння;

·       Система вертикального транспорту;

·       Cистема протипожежного водопроводу;

·       Система обліку енергоресурсів.

Використано обладнання наступних виробників: ТАС (Швеція), Schneider Electric (Франція), Carel (Італія), Danfoss (Данія), Thermokon Sensortechnik GmbH (Німеччина), Loytec (Австрія), ELKA Electronik (Німеччина), Belimo (Швейцарія), WAGO (Німеччина), MOXA (Тайвань), HP (США), IBM (США), Samsung (Корея), ARC Informatique (Франція).