Офісний та виробничий комплекс Київстар, Львів
Київстар - найбільший телекомунікаційний оператор України, який предоставляє послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, в тому числі 4G.

На сьогодняшній день абонентами Київстар являються більше ніж 26 мильйонів клієнтів мобільного зв'язку та більше ніж 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернета.Як національний телеком-оператор, Київстар активно сприяє модернізації телеком галузі України та впроваджує іноваційні послуги.

В новій будівлі Київстар Львів знаходяться служби підтримки життєдіяльності компанії, відділ телефонного обслуговування клієнтів (кол-центр), а також комутаційний центр, який забезпечує зв'язок в західному регіоні України. Для безперебійної роботи, всі приміщення обладнані прецизійними системами клімат-контроля, автономного опалення, а також системою безперебійного електроживлення.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, управління інженерним обладнанням):

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система холодопостачання;

·       Система електропостачання;

·       Система електроосвітлення;

·       Система кондиціонування;

·       Система вертикального транспорту;

·       Система газовидалення.

 

Використано обладнання наступних виробників: Schneider Electric (Франция), Thermokon Sensortechnik GmbH (Германия), Belimo (Швейцарія), HP(США), Finder (Італія), WAGO (Німеччина), PcVue (Франція), Samsung (Корея).