Міжнародна печерська школа (PSI)
Pechersk school International - представляє собою сучасну комплексну денну школу з спільним навчанням, в якій навчаються близько 500 студентів по міжнародній програмі навчання в англомовному середовищі.

Відмінною рисою PSI є сильна професійна культура. Ми користуємося перевагами виняткових, висококваліфікованих і досвідчених викладачів, які працюють разом, щоб запропонувати студентам першокласний освітній досвід. Цей досвід ще більше посилюється завдяки нашим оптимальним розмірам класів, великим навчальним ресурсам та високоякісним приміщенням.

Ми дуже задоволені реконструкцією кампусу, яка завершилася в 2017 році, в результаті чого була добавлена сучасна багатоцільова будівля. В кампусі зараз є три блока для наших навчальних та середніх школ зі спеціалізованими приміщеннями, які забезпечують достатньо місця та гнучкості для проведення заходів, зустрічей та позакласних заходів.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, управління інженерним обладнанням), структурована кабельна система, охоронна сигналізація, система контролю доступу, система відеоспостереження, система точного часу:

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система холодопостачання;

·       Система електропостачання;

·       Система електроосвітлення;

·       Система сигналізації затоплення;

·       Система обліку енергоресурсів.

Використано обладнання наступних виробників: Schneider Electric (Франция), Thermokon Sensortechnik GmbH (Германия), Belimo (Швейцарія), Dell (США), Finder (Італія), Avigilon (США).