Бізнес-центр "ASTARTA"
Astarta Organic Business Centre – це більше, ніж бізнес-центр. Це простір для росту вашого бізнесу, проведення івентів та комфортної повсякденної роботи, розташований за адресою м. Київ, вул. Ярославська, 58.
Бізнес-центр «ASTARTA» розташований в історичному центрі міста, на Подолі, на перетині вулиць Ярославська, Набережно-Хрещатицька і Нижній Вал.

Діловий квартал ASTARTA створений, як «місто в місті». Офісні приміщення класу А, коворкінги і власний сквер Astarta Organic Park із зоною для відпочинку всіх охочих, паркінг та зарядка для електромобілів, велопаркінг з душовими і роздягальнями поряд. Від власного офісу ви можете дістатися до салону краси, спортзалу, банку, нотаріуса, зони побутових послуг, кафе, ресторану, їдальні чи туристичного агентства за лічені хвилини.

Ми екологічні й енергоефективні. Astarta Organic Business Centre – другий в Україні та перший у Києві бізнес-центр, сертифікований за стандартом BREEAM. Це престижний стандарт оцінки архітектурної самодостатності, сучасних ефективних технологій та відповідального використання ресурсів. Це вибір, який означає повагу до навколишнього середовища, здорові та комфортні умови праці, репутацію та продуктивний професійний простір.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, управління інженерним обладнанням)

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система холодопостачання;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система електропостачання;

·       Система електроосвітлення;

·       Система кондиціювання;

·       Система вертикального транспорту;

·       Система обліку енергоресурсів.

Використано обладнання наступних виробників: Schneider Electric (Франция), Thermokon Sensortechnik GmbH (Германия), Belimo (Швейцарія), GREE (Тайвань), HP (США).