Готельний комплекс BANKHOTEL
BANKHOTEL ART CONGRESS HALL гостинно відчинив свої двері гостям та жителям міста 8 червня 2018 року. Знаходиться готель у Львові, в реконструйованій будівлі колишнього Австро-Угорського банку в історичній частині міста за адресою м. Львів, вул. Листопадового чину, 8

Основна ідея, що лягла в проектування готелю, максимальне збереження історичного вигляду будівлі, як архітектурної пам’ятки. 

Готель BANKHOTEL  налічує 7 поверхів і 101 номер різної цінової категорії. Затишний ресторан «SAFE» дозволить насолодитись чашечкою справжньої львівської кави та стравами української та євпропейської кухонь. Для гостей функціонує і бар «RESERVE», де на відкритій терасі можна скуштувати вишуканого вина. Нічний арт-бар «SATIRIKON» в готелі запросить на виставки робіт всесвітньо відомих карикатуристів.

Для ділових зустрічей в BANKHOTEL  є 8 конференц-залів загальною місткістю 270 осіб, що забезпечать будь-які вимоги з організації переговорів, семінарів, презентацій. Учасникам ділових заходів також пропонується лаунж зона та відкрита тераса.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, управління інженерним обладнанням)

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система холодопостачання;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система електропостачання;

·       Система електроосвітлення;

·       Система кондиціювання;

·       Система вертикального транспорту;

·       Система мікроклімату в номерах та конференц-залах.

Використано обладнання наступних виробників: Schneider Electric (Франция), Thermokon Sensortechnik GmbH (Германия), Siemens (Германия), Aermec (Італія), HP (США).