Офісний комплекс ОПТИМА ПЛАЗА
Офісний комплекс класа «А» з вбудованим паркінгом розташований за адресою: м. Львів, вулиця Наукова 7Д.

Бізнес-парк "ОПТИМА ПЛАЗА" - це сучасні та комфортні офісні центри, побудовані в відповідності з вимогами світових стандартів організації та функціонування офісних будівель.

Енергозбереження - одне з ключових переваг даного офісного комплекса. Завдяки впровадженню новітніх технологій, комплекс споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж аналогічні будівлі у Львові.

Перевагами даного комплексу є: сучасний сервіс, розміщення фітнес-центру Sport Life, найкраща система безпеки, велика зона парковки та безкоштовна електрозарядна станція для електромобілів. Це перший офісний комплекс в Україні, який отримав сертифікацію по системі зеленого будівництва BREEAM In-Use International.

Рішення

Автоматизована система диспетчерського контролю та управління (контроль параметрів, сигналізація, формування графиків та звітів, керування інженерним обладнанням)

·       Система припливно-витяжної вентиляції;

·       Система холодопостачання;

·       Система водопостачання та водовідведення;

·       Система теплопостачання;

·       Система електропостачання 10 и 0,4 кВ;

·       Система освітлення;

·       Система кондиціонування;

·       Система вертикального транспорту;

·       Система сигналізації затоплення;

·       Система обліку енергоресурсів.

 

Використано обладнання наступних виробників: Schneider Electric (Франція), Thermokon Sensortechnik GmbH (Німеччина), WAGO (Німеччина), MOXA (Тайвань), HP (США), ARC Informatique (Франція).